Dragon Age 4 na nowym zwiastunie. BioWare potwierdza smutną wiadomość o Dragon Age Dreadwolf

Gry
10829V
Dragon Age 4
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2023, 18:10

Nie możemy liczyć na wielką i oczekiwaną prezentację Dragon Age 4 w najbliższych dniach. Na pokaz Dragon Age Dreadwolf przyjdzie nam zaczekać do połowy 2024 roku. Dzisiaj jednak możemy sprawdzić nowy materiał pokazujący świat gry.

Dragon Age 4 to kolejna wielka produkcja w katalogu BioWare i Electronic Arts. Według plotek tytuł ma trafić na rynek w 2024 roku, ale możemy śmiało założyć, że jeśli faktycznie kanadyjskie studio będzie gotowe, by zaoferować grę fanom gatunku, to premiera odbędzie się najwcześniej pod koniec przyszłego roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

BioWare i Electronic Arts nie chcą się śpieszyć i właśnie potwierdzono fatalną wiadomość. Dragon Age Dreadwolf zostanie zaprezentowany w połowie 2024 roku. Trudno powiedzieć, czy EA może w przypadku tego IP zdecydować się na krótką kampanię marketingową i wrzucić RPG-a na rynek po 3-5 miesiącach od prezentacji.

Opublikowany materiał został przygotowany z okazji Dnia Dragon Age, jednak mogę śmiało napisać, że znacznie ciekawszą promocję otrzymał nowy Mass Effectchoć na tę przygodę możemy zaczekać nawet 5-6 lat.

Twórcy pokazują kilka ujęć i zapraszają na prezentację. Możemy śmiało założyć, że Dragon Age Dreadwolf pojawi się na kolejnym EA Play lub Summer Game Fest (czerwiec).

Na zwiastunie widzimy trzy miejscówki, które na pewno odegrają bardzo ważną rolę w Dragon Age Dreadwolf, jednak na więcej atrakcji przyjdzie nam zaczekać przynajmniej pół roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper