PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play. Polacy pominięci w 3 akcjach

Gry
7384V
PS Plus Season of Play
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2023, 17:51

Producent PlayStation 5 właśnie potwierdził nowe wydarzenie dla użytkowników PS Plus. Gracze będą mogli wziąć udział w specjalnych atrakcjach, a nawet otrzymają prezenty związane z PlayStation Plus Season of Play.

Jeszcze kilka dni temu klienci Sony mogli skorzystać z promocji na PlayStation Plus, a już w tym tygodniu pobierzemy gry z grudniowej oferty PS Plus Essential. To jednak dopiero początek atrakcji, ponieważ tym razem producent zadbał o ciekawe wydarzenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

W dniach od 5 grudnia do 5 stycznia gracze PlayStation będą mogli wykorzystać kupon, by otrzymać awatary dla PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Prezent będzie zawierać grafiki z między innymi Ghost of Tsushimy, Tom Clancy's Rainbow Six Siege i Final Fantasy VII Remake.

W tym samym czasie klienci PlayStation będą mogli skorzystać ze zniżek na PlayStation Gear – kod „SEASONOFPLAY15” zapewni 15% zniżkę na oficjalny sprzęt PlayStation.

Sony zaprasza graczy do dołączenia do obchodów Season of Play, ponieważ korporacja zaoferuje graczom kilka ciekawych nagród – użytkownicy mogą zgarnąć PlayStation 5 lub 12-miesięczny abonament PlayStation Plus Premium. Oferta jednak nie jest dostępna dla graczy z Polski.

W dniach 9-10 grudnia gracze PlayStation będą mogli uczestniczyć w Free Online Multiplayer Weekend – w tym wypadku nie potrzebujecie abonamentu PlayStation Plus, by sprawdzać sieciowe tryby w ulubionych grach.

Wszystkie wcześniejsze atrakcje związane z PS Plus Season of Play nie wymagają członkostwa PlayStation Plus, ale już do PlayStation Tournaments potrzebny jest abonament – w dniach 12-15 grudnia Sony zorganizuje e-sportowe wydarzenia w kilku grach (EA Sports FC 24, NBA 2K24, Madden NFL 24, MLB the Show 23) i gracze będą mogli wziąć udział w rywalizacji.

To jednak nie koniec, ponieważ „wszyscy” uczestnicy PlayStation Tournaments mogą wziąć udział w specjalnym losowaniu na PlayStation 5 Digital Edition i choć firma wspomina o „wszystkich” graczach, to jednak ponownie – Polska nie znajduje się na liście.

Klienci Sony powinni także pamiętać o PlayStation Stars Campaign – za granie w gry z PlayStation Plus (LEGO 2K Drive, Powerwash Simulator, Sable) otrzymacie po 50 dodatkowych punktów.

Producent PlayStation potwierdził także, że do katalogu Sony Pictures Core zostaną dodane wybrane treści z Crunchyroll, ale... tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz w Kanadzie.

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #1

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #2

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #3

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #4

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #5

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #6

PS Plus – prezenty dla klientów w ramach PlayStation Season of Play #7

Źródło: PlayStation Blog

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper