GTA 6 – zwiastun nie będzie krótką zajawką. Znamy czas trwania materiału

Gry
12115V
GTA 6 zapowiedź zwiastuna
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2023, 15:06

Rockstar Games właśnie wrzuciło na YouTube pierwszy materiał z GTA 6. To właśnie dzięki temu wiemy, że nie będzie to krótka zajawka, ale także nie możemy liczyć na rozbudowany film przygotowujący graczy na Grand Theft Auto 6.

W zeszłym tygodniu Rockstar potwierdziło dobrą wiadomość – pierwszy zwiastun z nowego GTA zostanie zaprezentowany jutro. Na 24 godziny przed premierą, firma udostępniła link na YouTube, który potwierdził czas trwania materiału.

Dalsza część tekstu pod wideo

1 minuta i 31 sekund – tyle trwa pierwszy zwiastun GTA 6. Jest to dobra wiadomość, ponieważ nie jest to krótki, kilkusekundowy teaser, który mógłby nas zaprosić na The Game Awards. Nadal istnieje opcja, że podczas imprezy zobaczymy drugi materiał, ale pierwszy pokaże nam trochę świata.

W tym czasie możemy zobaczyć... dosłownie wszystko. Głównego bohatera lub duet protagonistów, kilka ujęć z miasta, które potwierdzą szereg dodatkowych aktywności, a może nawet otrzymamy możliwość spojrzenia na krótkie ujęcie z napadu? Opcji jest naprawdę sporo.

Jedno jest jednak pewne – film na pewno pokaże ostateczne logo gry i potwierdzi nazwę, ponieważ wciąż pojawiają się opinie, według których Rockstar Games mogło odejść od numerowania głównych odsłon serii. 

To jak obstawiacie – na końcu filmu pojawi się termin premiery?

Źródło: Rockstar Games

Komentarze (251)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper