Cyberpunk 2077 doczekał się filmu dokumentalnego. Zobaczcie kulisy pracy nad grą CD Projekt Red

Gry
1894V
Idris Elba Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
Igor Chrzanowski | 02.12.2023, 18:55

Jako największe i najbardziej szanowane na świecie studio deweloperskie z Polski, CD Projekt Red i ich gry budzą emocje u każdego gracza, który choć troszkę interesuje się naszą branżą. 

Historia naszych rodzimych Redów jest z jednej strony usłana różami, ale jak to się zwykło mawiać, nie ma róży bez kolców, a te pojawiły się w znacznej ilości podczas premiery Cyberpunka 2077 - najbardziej ambitnej produkcji Polaków, która spotkała się z niebotycznymi wręcz problemami. CDP Red miało zatem misję - odzyskać zaufanie fanów i pokazanie im, że nowi Redzi to wciąż ci sami ludzie, których pokochaliśmy za Wiedźmina 3.

Dalsza część tekstu pod wideo

Z okazji premiery dodatku Phantom Liberty, znanego u nas jako Widmo wolności, redakcja GameSpot postanowiła odwiedzić studio CD Projekt Red w Warszawie i przygotować specjalny film dokumentalny dotyczący tego jak powstawał Cyberpunk 2077 i jak ważną rolę w całej historii firmy pełniło wydane ostatnio rozszerzenie. Materiał ten ma nieco ponad 30 minut i porusza szereg bardzo ważnych oraz szalenie ciekawych wątków, które na pewno zainteresują znaczną większość z was. Oto historia odkupienia CD Projekt Red dzięki Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Źródło: YouTube

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper