Grand Theft Auto VI budzi ogromne emocje. Zajawka zapowiedzi przyciągnęła dziesiątki milionów osób

Gry
3372V
GTA 6 fan logo
Igor Chrzanowski | 02.12.2023, 14:45

Już we wtorek piątego grudnia zobaczymy najważniejszy zwiastun tej dekady. Wtedy bowiem oficjalnie po raz pierwszy zobaczymy wielce wyczekiwane Grand Theft Auto VI!

Nie ma co ukrywać, że następca Grand Theft Auto V jest najbardziej wyczekiwaną grą tej dekady i każdy kto w to wątpi musi chyba jeszcze raz spojrzeć na wyniki sprzedaży GTA V. Wczoraj Rockstar Games zgodnie z listopadowymi obietnicami ogłosił, że na początku grudnia zobaczymy zwiastun następnego GTA, które to ma podobno powrócić do Vice City. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Na bank premiera tegoż trailera rozsadzi internet i przebije on wszelkie rekordy popularności jakichkolwiek materiałów promocyjnych w dziejach rozrywki, ale już sama wczorajsza zapowiedź pojawienia się tego materiału rozgrzała fanów do czerwoności. Na Twitterze (X), Instagramie, Facebooku i karcie społeczności YouTube post z wyznaczoną datą 5 grudnia i godziną 15:00 naszego czasu, obejrzało kilkadziesiąt milionów osób! Oto jak dużo reakcji i wyświetleń zdobyły poszczególne posty na oficjalnym kanale Rockstar Games na godzinę 14:00, czyli po 23 godzinach.  

  • Instagram - 4,62 mln serduszek, 84,5 tysiąca komentarzy
  • X - 125 mln wyświetleń, 1 mln serduszek, 454 tysiące retweetów
  • Facebook - 141 tysięcy reakcji, 5,2 tysiąca komentarzy, 8,7 tysiąca udostępnień
  • YouTube - 308 tysięcy lajków, 13 tysięcy komentarzy

Jak zatem widać jeszcze przed premierą jakiegokolwiek oficjalnego materiału wideo Grand Theft Auto VI bije rekordy popularności i budzi prawdziwy hype we wszystkich graczach na całym świecie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: X/Facebook/Instagram

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper