STALKER 2 zaoferuje rozbudowaną fabułę? Główny wątek ma zająć nawet 40 godzin

Gry
678V
STALKER 2 dostępny w Polsce w pudełku. Gra otrzyma lokalizację
Kajetan Węsierski | 02.12.2023, 08:30

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy (a przynajmniej takie są nadzieje). Wiele osób obiecuje sobie po rzeczonym tytule naprawdę wiele, a deweloperzy stoją przed bardzo trudnym zadaniem, aby przynajmniej wyrównać fenomen pierwszej odsłony. Czy się to uda? Cóż, prawdopodobnie za jakiś czas się przekonamy.

Oczywiście wystarczy prześledzić dotychczasową historię prac nad tym tytułem, aby zrozumieć, dlaczego zadanie stworzenia udanej produkcji nie jest wcale łatwe. Niemniej, fani wciąż wierzą, a twórcy - jakby chcąc udowodnić, że nie warto ich skreślać - zarzucają nas kolejnymi zwiastunami. Ostatni ukazał się zaledwie przedwczoraj, a na kolejne konkrety nie musieliśmy tym razem długo czekać.

Dalsza część tekstu pod wideo

W wywiadzie z chińskim portalem Gamersky mogliśmy dowiedzieć się, ile zajmie przejście gry. Już wcześniej pracownicy studia przyznawali, że zamierzają zaoferować "setki godzin zabawy", ale tym razem pojawiły się dokładniejsze liczby w kontekście samego głównego wątku. I tu też będzie co robić, albowiem możemy liczyć na około 40 godzin fabularnej zabawy! Jeśli tylko będzie to historia najwyższej jakości, to może być nieźle!

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper