Abe powróci? Oddworld Inhabitants opublikowało zajawkę

Gry (plotka)
590V
Oddworld: Soulstorm otrzyma polską lokalizację. Koch Media Poland zadbało o tłumaczenie i pudełka
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 18:27

Twórcy gier z serii Abe's Oddysee mogą szykować się do prezentacji nowej przygody. Oddworld Inhabitants wrzuciło na X (Twitter) zajawkę, która jest odbierana przez graczy jednoznacznie – nadciąga nowa produkcja.

Nie możemy mieć pewności, co autorzy chcą nam powiedzieć, ale biorąc pod uwagę okoliczności – twórcy ze studia Oddworld Inhabitants mogą szykować się do konkretnej zapowiedzi. Patrząc na harmonogram wydawniczy firmy... najwyższy czas na pokazanie nowej przygody w tym wyjątkowym uniwersum.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwszy Abe's Oddysee zadebiutował w 1997 roku i w następnych latach gracze mogli zagrać w szereg produkcji przygotowywanych na początku przez Oddworld Inhabitants, następnie przez studio Saffire, by ostatecznie Just Add Water z twórcami uniwersum rozwijali IP.

 W 2014 roku zadebiutował Oddworld: New 'n' Tasty!, a w 2021 roku pierwsi gracze mogli zagrać w Oddworld: Soulstorm. Od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych pozytywnych informacji od studia, ale bardzo możliwe, że możemy liczyć na atrakcje.

Twórcy opublikowali specjalne ogłoszenie dotyczące działań korporacji, które mają skłonić konsumentów do wydawania pieniędzy... brzmi to jak typowa zajawka gry z uniwersum Abe'a?

TO JEST OGŁOSZENIE KARTELU MAGOG.
Dotarło do nas, że grudzień to czas, w którym godne pożałowania firmy mogą zarobić dużo pieniędzy na konsumentach, wykorzystując swoich klientów. W związku z tym kartel Magog oficjalnie przejął kontrolę nad tym kontem na najbliższą przyszłość, więc pogódźcie się z tym!

Źródło: OddworldInc - Bartek, dzięki za link

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper