Batman Arkham Knight na Switchu jest „nie do zaakceptowania”. Digital Foundry potwierdza spadki do 0 fps

Gry
2442V
Batman Switch
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 17:50

Digital Foundry przygotowuje materiał z kolekcji Batman: Arkham Trilogy, ale już teraz dziennikarz postanowił ostrzec graczy. W zestawie znajduje się Batman Arkham Knight i aktualnie trudno polecić grę.

Już wczoraj prezentowaliśmy pierwsze porównania oraz materiały z Batman Arkham Knight. Część graczy nie wierzyło, że tytuł może działać aż tak źle na Nintendo Switchu, ale Digital Foundry potwierdza ogromne problemy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oliver Mackenzie otrzymał za zadanie sprawdzenie Batman: Arkham Trilogy w wersji na Nintendo Switcha i jego zdaniem Batman Arkham Knight na małym ekranie konsoli Nintendo zapewnia jakość, którą nie można akceptować.

Do wiadomości dołączono krótki materiał wideo prezentujące spadki – na zakończenie filmu widzimy rozgrywkę w „0 fps”.

Arkham Knight na Switchu jest nie do zaakceptowania. Fatalna wydajność, słaba jakość wizualna i usterki przerywające rozgrywkę. W przyszłym tygodniu przygotuję materiał wideo na temat tego i innych portów Arkham.

Warto dodać, że za Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switcha odpowiadało studio Turn Me Up Games – deweloperzy wcześniej opracowali It Takes Two oraz Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na hybrydowy sprzęt Japończyków.

W przyszłym tygodniu pojawi się dokładna analiza Digital Foundry, która pokaże wszystkie uroki Batman: Arkham Trilogy w wersji na urządzenie Nintendo. Autor wiadomości dorzucił także kilka screenów, które potwierdzają jakość gry na platformie Big N.

Zamierzacie zagrać w Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switchu?

Źródło: Oliver Mackenzie

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper