Ród smoka – 2. sezon coraz bliżej. HBO publikuje plakaty i zaprasza na zwiastun

Filmy/seriale
4141V
Ród smoka 2 sezon
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 17:18

Na kontynuację „The Last of Us” musimy zaczekać do 2025 roku, ale HBO rozpoczyna już promocję swojej następnej wielkiej produkcji. „Ród smoka” powraca i jutro zobaczymy pierwszy zwiastun z historii, która w przyszłym roku powinna cieszyć się gigantycznym zainteresowaniem.

„Ród smoka”, czyli prequel „Gry o tron”, zadebiutował w 2022 roku i okazał się wielkim hitem HBO. Stacja błyskawicznie zamówiła 2. sezon i prace nad opowieścią rozpoczęły się 11 kwietnia 2023 roku, a już 18 maja autorzy przygotowali wszystkie niezbędne sceny. Aktualnie powinna trwać postprodukcja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania promocyjna 2. sezonu „Rodu smoka” właśnie się rozpoczęła i choć na początku otrzymaliśmy tylko dwa plakaty, to jednak możemy mieć pewność, że to początek. Jutro zerkniemy „pierwsze spojrzenie” na historię – zapewne będzie to zwiastun nowych odcinków lub konkretna zajawka.

Jutro. Pierwsze spojrzenie na #HOTDS2 nadchodzi z ogniem i krwią. #HOTDnaCCXP

HBO w 2024 roku zaoferuje 2. sezon „Rodu smoka”, a w 2025 roku zobaczymy 2. sezon „The Last of Us” – widzowie mogą liczyć na przynajmniej jeden bardzo mocny serial na rok. Korporacja oczywiście realizuje inne dobrze zapowiadające się projekty oraz kontynuacje, ale to właśnie prequel „Gry o tron” i adaptacja gry Naughty Dog wywołały w ostatnim czasie największe poruszenie – były to również dwa wielkie hity HBO.

Źródło: HouseofDragon

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper