Cyberpunk 2077 2.1 z „gorącymi” nowościami. Zobaczcie prezentację

Gry
1589V
Cyberpunk 2077 2.1
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 16:02

CD Projekt RED zaprasza na pokaz kolejnych ekscytujących nowości przygotowanych z myślą o Cyberpunku 2077. Aktualizacja 2.1 zadebiutuje dopiero w przyszłym tygodniu, ale już dzisiaj możemy sprawdzić atrakcje, które zostały przygotowane przez deweloperów.

CD Projekt RED nie planuje już dużych dodatków do Cyberpunka 2077, ale jak widać nadal możemy oczekiwać ciekawej zawartości przygotowanej w ramach bezpłatnych aktualizacji. Firma postanowiła wykorzystać zbliżającą się premierę fizycznego wydania.

Dalsza część tekstu pod wideo

5 grudnia odbędzie się premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition i jednocześnie CD Projekt RED wrzuci na serwery aktualizację 2.1. Twórcy w tym tygodniu zapowiedzieli, że szykują „nowe i gorące oczekiwane elementy rozgrywki”, które właśnie są prezentowane.

Twórcy najwidoczniej przygotowali kolejny duży patch i aktualizacja otrzymała odpowiednią prezentację – stream rozpocznie się o godzinie 16:15.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy rozpoczęli poznawanie dodatku Widmo Wolności lub osób zainteresowanych poznaniem całej opowieści. CD Projekt RED wciąż rozwija grę i kolejny raz produkcja otrzyma duży patch z istotnymi nowościami.

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper