Suicide Squad: Kill the Justice League wycieka. Gracze pokazują gameplay, a twórcy próbują ich powstrzymać

Gry
1620V
Suicide Squad: Kill the Justice League - Kapitan Boomerang
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 15:37

Wczoraj rozpoczęły się testy Suicide Squad: Kill the Justice League i choć deweloperzy podkreślili, że gracze nie powinni pokazywać rozgrywki, ponieważ nie jest to finalna wersja gry, to zainteresowani chętnie dzielą się materiałami i pokazują nowe ujęcia.

Rocksteady to kolejne studio, które zdecydowało się na przygotowanie technicznych testów swojej gry, ale deweloperzy chcieli mieć pewność, że infrastruktura wytrzyma dużą liczbę graczy, więc z tego powodu wysłano naprawdę sporo zaproszeń do rozgrywki. Wybrani użytkownicy mogą nawet zaprosić znajomych do zabawy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wielka liczba graczy testujących Suicide Squad: Kill the Justice League wywołała pewne konsekwencje i raczej nikt nie powinien być zaskoczony sytuacją, która właśnie ma miejsce – w sieci pojawiają się kolejne materiały pokazujące nowe ujęcia z rozgrywki.

Rocksteady Studios próbuje usuwać filmy, ale tych pojawia się tak dużo, że deweloperzy po prostu nie nadążają. Powstały nawet specjalne miejsca na przykładowo Reddicie, gdzie zainteresowani pokazują następne fragmenty rozgrywki.

TUTAJ znajdziecie już łącznie ponad godzinę rozgrywki z Suicide Squad: Kill the Justice League – od zwykłego strzelania do kolejnych wrogów, po tańce (emotki) czy też nawet pełną prezentację drzewek umiejętności.

Ta sytuacja tylko pokazuje, jak nierozważną decyzją była próba zablokowania graczy, którzy i tak chcą prezentować rozgrywkę kolejnym zainteresowanym.

Źródło: Reddit

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper