Fani Johna Wicka będą zachwyceni SPINE? Pierwszy zwiastun gry „w klimacie filmów Gun-fu”

Gry
1132V
SPINE
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 20:35

W maju 2020 roku wspominaliśmy o SPINE, ale od tego czasu produkcja przeszła bardzo długą drogę. Deweloperzy całkowicie odświeżyli koncepcję projektu i tym razem twórcy skupiają się na grze akcji dla pojedynczego gracza.

SPINE to bardzo ciekawy przypadek, bo choć deweloperzy na początku zapowiedzieli strzelankę PVP w cyberpunkowym świecie, to jednak w czasie prac nad projektem, zdecydowano się wykorzystać jego podstawy, ale zaproponować graczom fabularną historię.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nowe SPINE to nastawiona na fabułę produkcja single-player, która skupia się na strzelaniu i jest utrzymana w „klimacie filmów Gun-fu”. Twórcy czerpią garściami z takich projektów jak „John Wick” oraz „Atomic Blonde”, a podczas rozgrywki mamy poczuć się, jak prawdziwy bohater filmu akcji.

Gracze w SPINE „zostaną bohaterami swojego ulubionego filmu akcji”, a w trackie rozgrywki będą chwytać za broń, wykorzystywać wzmocniony kręgosłup do wykonywania dzikich akcji, a jednocześnie cały czas otrzymają możliwość obijania kolejnych wrogów.

Gra przedstawia historię cyberpunkowego miasta rozgrywającego się w niedalekiej przyszłości. Czy słyszeliście wiadomość, że Tensor AI przekształcił to miasto w dosłownie raj na Ziemi? A może wolisz słuchać szeptów opozycji? Dołącz do walk na ulicach miasta i weź udział w globalnym konflikcie potężnych frakcji, szukając osobistej zemsty na systemie. Środowiska i sytuacje, w których spotkasz swoich wrogów, inspirowane są naszą nieskończoną miłością do filmów akcji.

SPINE będzie charakteryzować się „innowacyjnym systemem” walki, który łączy strzelaninę z beat ’em upem, a podczas rozgrywki mamy otrzymać „doznania niczym w filmie”. Studio zadbało o atmosferę, wciągającą historię, a dzięki silnikowi Unreal Engine 5 tytuł ma wyróżniać się nowoczesną grafiką.

Źródło: Gematsu

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper