Zwiastun GTA 6 nadciąga! Rockstar potwierdza datę udostępnienia materiału z Grand Theft Auto 6

Gry
11979V
GTA VI
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 15:02

GTA 6 nadciąga i właśnie otrzymaliśmy zapowiedź materiału z oczekiwanej od wielu lat gry. Rockstar Games opublikowało grafikę, która w zasadzie rozpoczyna wielką kampanię promocyjną Grand Theft Auto 6.

O GTA 6 informujemy naszą społeczność od lat, jednak tak naprawdę Rockstar dopiero rozpocznie przedstawianie gry. Fani od dawna czekają na prezentację konkretów oraz materiałów z tytułu, która jest kontynuacją jednej z najpopularniejszych produkcji w naszej branży.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rockstar najwidoczniej tym razem nie chce żadnych przecieków i firma potwierdziła dokładną datę udostępnienia pierwszego materiału z GTA 6 – zwiastun pojawi się 5 grudnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

To oczywiście sam początek atrakcji... zwiastun pojawi się we wtorek i pytanie pozostaje jedno – czy na końcu pojawi się data „2024”? Jak wiadomo Take-Two oczekuje dużego zastrzyku gotówki w następnym roku finansowym (od 1 kwietnia 2024 do 31 marca 2025), więc nie brakuje opinii, według których pierwszy trailer otrzyma „wstępną datę”, a ostatecznie gra będzie mogła zostać przełożona na początek 2025 roku.

Sytuacja jest jednak zabawna z jednego powodu – Rockstar drugi raz zapowiada pierwszy zwiastun nowej gry i większość zespołów w naszej branży zostałaby skrytykowana za takie działanie. Inaczej wygląda sprawa z twórcami Grand Theft Auto. Dzisiaj cała branża będzie zapraszać graczy na prezentację materiału.

Opublikowana grafika sugeruje, że plotki były prawdziwe i GTA 6 rozegra się w Vice City (Miami). Warto dodać, co w zasadzie nie jest zaskakujące, ale Rockstar potwierdza w wiadomości e-mail, że nadciąga „trailer 1”, więc bardzo możliwe, że w najbliższych dniach (The Game Awards?) ponownie zobaczymy tytuł.

Źródło: Rockstar Games

Komentarze (317)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper