Elden Ring: Shadow of the Erdtree potrzebuje czasu? From Software porównuje dodatek do Bloodborne'a

Gry
3215V
Elden Ring Shadow of the Erdtree
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 16:24

Elden Ring to jeden z największych, ostatnich hitów, więc wielu graczy wyczekuje na kontynuację. Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, według których rozszerzenie zadebiutuje na samym początku 2024 roku, ale bardzo możliwe, że na Elden Ring: Shadow of the Erdtree będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Według plotek Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma być następną wielką grą na początek 2024 roku. Twórcy jednak wciąż nie potwierdzili ostatecznej daty premiery i najwidoczniej studio jeszcze nie jest gotowe, by opowiadać o wielkim rozszerzeniu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Japoński Game Watch rozmawiał z deweloperami gier wyróżnionymi przez PlayStation i Elden Ring otrzymało „Nagrodę Partnerów”. Z tego powodu na ceremonii pojawił się Yasuhiro Kitao, który został zapytany o rozszerzenie Shadow of the Erdtree.

Reżyser nie chciał wchodzić w szczegóły, ale potwierdził, że choć prace nad rozszerzeniem przebiegają sprawnie, to premiera jest „nadal trochę odległa”. Twórca zaznaczył, że podobnie jak w przypadku dodatku do Bloodborne, możemy spodziewać się nowych starć oraz kolejnych bohaterów.

Porozmawiam o DLC innym razem. Nadal jest to trochę odległe, ale postępy idą dobrze. Podobnie jak w przypadku "Bloodborne" pojawią się nowe starcia i nowe postacie. Proszę oczekiwać nowych rzeczy. 

Nadal pozostaje mieć nadzieję, że kampania marketingowa ruszy podczas The Game Awards. Dodatek powstaje już od przynajmniej dwóch lat, więc premiera w 2024 roku na pewno zachęciłaby wielu graczy do ponownego zapoznania się z Elden Ring lub nawet rozpoczęcie przygody z tym IP.

Źródło: Game Watch

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper