Elden Ring: Shadow of the Erdtree będzie kolejną wielką grą na początek 2024 roku? Wyciekła data premiery

Gry (plotka)
5831V
Elden Ring Shadow of the Erdtree
Wojciech Gruszczyk | 10.10.2023, 15:19

From Software ma jeszcze w 2023 roku zaprezentować fabularny dodatek do Elden Ring, który według przecieku zadebiutuje w 2024 roku. Sytuacja jest ciekawa, ponieważ ma to być następna wielka premiera zaplanowana na pierwsze miesiące przyszłego roku.

Elden Ring okazał się gigantycznym sukcesem, więc From Software dość szybko zapowiedziało Shadow of the Erdtree. Aktualnie jednak otrzymaliśmy zaledwie jedną grafikę prezentującą dodatek i wciąż czekamy na konkrety dotyczące rozszerzenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Informacje mogą nadejść jeszcze przed końcem roku, ponieważ Ziostorm (YouTuber specjalizujący się w temacie Elden Ring) dotarł do informacji, według której Elden Ring: Shadow of the Erdtree zostanie zaprezentowany na The Game Awards.

Na początku grudnia powinniśmy zobaczyć zwiastun, który potwierdzi datę premiery – Elden Ring: Shadow of the Erdtree podobno zadebiutuje już 5 lutego 2024 roku.

Ziostorm podkreśla, że nie może zagwarantować pokazu dodatku pod koniec roku i premiery na początku 2024 roku, ale wiadomość dotyczącą prezentacji usłyszał jeszcze przed tym, jak Geoff Keighley pochwalił się wizytą w From Software. Od tego czasu część graczy uważa, że organizator TGA pojawił się w studiu, by dogadać ostateczne szczegóły prezentacji na tegorocznym rozdaniu growych Oscarów.

The Game Awards odbędzie się w nocy z 7 na 8 grudnia. W zeszłym roku najważniejszą statuetkę (GOTY) otrzymał Elden Ring.

Źródło: Pushsquare

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper