7 gier na PS5, Xbox, PS4 i PC do sprawdzenia za darmo. Mnóstwo darmowego grania na weekend

Gry
12453V
Zofia w Siege
Iza Łęcka | 01.12.2023, 10:03

Użytkownicy wielu platform mogą od dzisiaj sprawdzić interesujące produkcje, dzięki którym zbliżające się dni upłyną pod znakiem intensywnej rozgrywki. Microsoft rozpoczął Free Play Days, na Steam ruszyła promocja, a Ubisoft zaprasza śmiałków do zabawy.

Francuski gigant branży po raz kolejny zachęca do sprawdzenia swoich umiejętności w docenionej przez miliony strzelance. Tom Clancy's Rainbow Six Siege regularnie otrzymuje darmowe weekendy, jednakże tym razem producent zapowiedział akcję trwającą przez cały tydzień.

Dalsza część tekstu pod wideo

Darmowy Tom Clancy's Rainbow Six Siege jest dostępny do 7 grudnia na wszystkich platformach – tytuł możecie włączyć za darmo na PC (Steam oraz Ubisoft Store), konsolach Microsoftu (Xbox Series X|S / Xbox One) i Sony (PlayStation 5, PlayStation 4).

To dopiero początek atrakcji, bowiem Microsoft wystartował z nową edycją Free Play Days, dzięki której posiadacze Xboksów Series X|S i Xboksów One mogą sprawdzić trzy kolejne gry (cztery z Siege). Uwagę wielu entuzjastów horrorów i asymetrycznych multiplayerów zwróci Dead By Daylight.

  • Rainbow Six Siege
  • Dead By Daylight
  • DriftCE
  • Hell Let Loose

Promocja trwa także na Steam, gdzie ogramy, oprócz Tom Clancy's Rainbow Six Siege, również trzy produkcje:

Tego typu inicjatywy systematycznie pojawiają się na PC (Steam) i Xboksach (Free Play Days), lecz w najbliższych dniach, dzięki ofercie Ubisoftu, również użytkownicy konsol PlayStation mogą skusić się na darmowe granie.

Źródło: Steam / Xbox / Ubisoft

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper