Xbox Game Pass z 2 grami od dzisiaj. Użytkownicy sprawdzą kolejną nowość

Gry
1529V
Xbox Game Pass logo czarno-białe
Iza Łęcka | 01.12.2023, 07:35

Microsoft wczoraj przedstawił rozbudowane zestawienie nowych produkcji zmierzających w najbliższych dniach do Game Passa, a grudzień rozpoczynamy od dwóch tytułów. Zapowiada się bardzo intensywny okres dla społeczności.

Wczoraj usługa giganta z Redmond została niespodziewanie rozbudowana o dwie gry, natomiast subskrybenci nie mają czasu na oddech. Po serii Remnant przyszedł czas na następne propozycje.

Dalsza część tekstu pod wideo

SteamWorld Build, czyli strategia ekonomiczna rozbudowująca serię SteamWorld, dzisiaj debiutuje na sześciu platformach (PS5, XSX|S, PS4, XOne, Switch, PC), jednocześnie zasilając bibliotekę Xbox Game Pass. Tytuł zebrał oceny na poziomie 74%, dlatego nie mamy wątpliwości, że znajdzie się wielu fanów gatunku, którzy będą chcieli zbudować miasto.

Druga pozycja, Spirit of the North, trafiła na pierwszą platformę (PS4) już w 2019 roku, lecz gracze mają okazję zapoznać się z ulepszonym wydaniem – przygodówka pozwalająca wcielić się w lisa może się pochwalić lepszym przyjęciem wśród społeczności (86% na Steam) niż opinie dziennikarzy (64% na Metacritic). Zapowiada się całkiem interesujące doświadczenie dla sympatyków nordyckiego folkloru. Microsoft w październiku potwierdził nadejście kontynuacji.

Źródło: Xbox

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper