Frostpunk 2 na pierwszym materiale z rozgrywki. Polacy zapewnią zupełnie nową skalę miasta

Gry
8316V
Frostpunk 2
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2023, 20:18

11 bit studios właśnie zaprezentowało nowy materiał z kontynuacji docenionego Frostpunka. Deweloperzy na dobry początek przygotowali w zasadzie teaser, który jednak pozwala nam spojrzeć na odświeżoną grafikę i efektowne miasto.

Frostpunk 2 trafi na rynek w 2024 roku, ale Polacy nadal nie są gotowi do zaprezentowania ostatecznej daty premiery. Zamiast tego możemy dzisiaj sprawdzić pierwszą zajawkę rozgrywki, która przygotowuje fanów na kolejne atrakcje.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Wielkiej cywilizacji nie można podbić z zewnątrz, dopóki ona sama nie zniszczy się od wewnątrz”
– tymi słowami Ariela Durana jest promowany najnowszy materiał pokazujący, na co tak naprawdę możemy liczyć sięgając po Frostpunk 2.

Twórcy obiecują, że kolejny raz trafimy do świata przepełnionego surową, postapokaliptyczną atmosferą – pod tym względem tytuł nie zostanie specjalnie odświeżony, ale nawet ten krótki teaser potwierdza, że Frostpunk 2 zaoferuje znacznie większą skalę miasta.

Pełny zwiastun Frostpunka 2 jest „tuż za rogiem” – czyżbyśmy mogli oczekiwać gry na tegorocznym The Game Awards? Produkcja Polaków na pewno byłaby ozdobą zbliżającego się wydarzenia.

Źródło: Informacja prasowa - 11 bit studios

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper