Call of Duty: Modern Warfare 3 z mnóstwem nowości. Kolejne mapy, tryby i Urzikistan w Warzone

Gry
1964V
Call of Duty: Modern Warfare 3 - Diuna
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2023, 19:37

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 właśnie potwierdzili atrakcje przygotowane do gry na 1. sezon rozgrywek. Fani mogą liczyć na ogrom nowości, wśród których wyróżnić można kolejne lokacje czy też warianty rozgrywki.

Sledgehammer Games w dniu premiery było krytykowane za skromną zawartość w Call of Duty: Modern Warfare 3, ponieważ najnowsza strzelanka Activision otrzymała sporo odświeżonych map. Twórcy jednak mają rozbudowywać produkcję i właśnie poznaliśmy szczegóły 1. sezonu.

Dalsza część tekstu pod wideo

6 grudnia na serwerach Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje wielka aktualizacja, która dorzuci do produkcji trzy mapy – gracze trafią między innymi do Grecji. Twórcy zadbali także o dwa nowe warianty rozgrywki.

Musimy jednak pamiętać, że ponownie jest to tylko i wyłącznie „początek”, ponieważ w połowie sezonu do Call of Duty: Modern Warfare 3 trafi kolejna aktualizacja, która dorzuci następną lokację (Rio), ale także rankingowe mecze.

Gra zostanie także rozbudowana o Operatorów z „The Boys”, „Diuny”, a nawet wcielimy się w Zombie Świętego Mikołaja... choć na takie atrakcje musimy zaczekać. Bardzo ważne nowości trafią również do Call of Duty: Warzone – gracze w końcu sprawdzą nowe mapy, ale deweloperzy zajęli się także przygotowaniem kolejnych trybów.

undefined

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Call of Duty

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper