2 gry za darmo. Epic Games zachęca graczy do walk

Gry
3845V
Epic Games Store
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2023, 17:08

Jeszcze kilka minut temu klienci Epic Games mogli za darmo odebrać Deliver Us Mars, ale właśnie korporacja zaktualizowała ofertę i wrzuciła do zestawienia dwie kolejne produkcje. Zainteresowani mają tydzień na wrzucenie gier do cyfrowych bibliotek.

Amazon dzisiaj ujawnił listę darmowych gier dla klientów Prime Gaming, ale w tym wypadku na atrakcje musimy zaczekać do przynajmniej przyszłego tygodnia. W przypadku Epic Games gry są dostępne od teraz, więc zainteresowani po pobraniu pozycji mogą rozpocząć rozgrywkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Producent Unreal Engine tym razem przygotował dwie produkcje, które powinny szczególnie zainteresować fanów bijatyk. W Mighty Fight Federation wcielimy się w jednego z 13 bohaterów, by następnie brać udział w pojedynkach dla maksymalnie czterech graczy – tytuł zebrał oceny na poziomie 69%.

Podobne atrakcje proponuje Jitsu Squad, ponieważ jest to czteroosobowy, kooperacyjny beat ‘em up, w którym wcielamy się w kilka postaci, by następnie skakać po kolejnych arenach i obijać najróżniejszych wrogów. Gra otrzymała podobne oceny (70%) do wcześniej przywołanego Mighty Fight Federation.

Trudno tym razem mówić, by Epic Games rozpieszczało graczy, ale możemy liczyć, że najlepsze dopiero przed nami. W ostatnich latach korporacja systematycznie w święta organizowała wielką akcję, podczas której mogliśmy odebrać serię gier za darmo.

W przyszłym tygodniu zgarniemy Gigabash i Predecessor.

Źródło: Epic Games

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper