Xbox Game Pass z pierwszą grą na styczeń 2024. Kontynuacja hitu z „przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami

Gry
3883V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2023, 18:30

Microsoft dzisiaj ujawnił pierwszą listę gier zmierzających do Xbox Game Pass w grudniu, ale gracze mogą mieć pewność, że to nie koniec atrakcji. Wydawca Turnip Boy Robs a Bank potwierdził datę premiery i zapowiedział udostępnienie tytułu w bibliotece producenta Xboksów.

W 2021 roku na pierwszych platformach zadebiutował Turnip Boy Commits Tax Evasion. Jest to produkcja łącząca elementy gry RPG z przygodówką, w której gracze wcielają się w tytułowego chłopca-rzepę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tytuł opracowany przez Snoozy Kazoo najwidoczniej zaliczył sukces, ponieważ już na początku 2024 roku zadebiutuje kontynuacja. 18 stycznia odbędzie się premiera Turnip Boy Robs a Bank – gra będzie od razu dostępna na Xboksach Series X|S, Xboksie One, Nintendo Switchu, komputerach osobistych, ale także w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Najnowszy zwiastun Turnip Boy Robs a Bank pokazuje, czego tak naprawdę możemy się spodziewać po tej premierze. Pewnie nie będzie to najmocniejsza gra 2024 roku, która trafi do katalogu, ale jak widać możemy liczyć na następny tytuł dostępny w ramach usługi od premiery.

Według udostępnionych informacji – Turnip Boy Robs a Bank to gra single-player pełna napadów na banki. Gracze zmierzą się z wieloma przeciwnikami, a na zainteresowanych czeka „bardziej szczegółowa” historia świata.

Warto przypomnieć, że pierwsza część (Turnip Boy Commits Tax Evasion) zebrała „przytłaczająco pozytywne” recenzje na Steam (95%). Gracze z platformy Valve są zachwyceni tytułem.

Źródło: Informacja prasowa - Sandbox Strategies

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper