Darmowy Resident Evil 4 VR ma datę premiery. Zwiastun pokazuje atrakcje

Gry
3065V
Resident Evil 4 VR
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2023, 16:12

Capcom właśnie potwierdził wiadomość, która ucieszy posiadaczy PlayStation VR2. Resident Evil 4 VR Mode zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, więc gracze będą mogli zapoznać się ze znaną przygodą w wirtualnej rzeczywistości.

Capcom bardzo blisko współpracuje z Sony i wydawca oraz producent przygotował już specjalny tryb do Resident Evil Village, dzięki któremu posiadacze gogli do wirtualnej rzeczywistości od PlayStation mogli doświadczyć przygody w VR.

Dalsza część tekstu pod wideo

Capcom jeszcze przed premierą Resident Evil 4 potwierdził prace nad wersją VR i właśnie otrzymaliśmy pozytywną wiadomość – Resident Evil 4 VR Mode zadebiutuje 8 grudnia. Tryb zostanie zaoferowany za darmo.

Gracze muszą jedynie posiadać podstawkę, czyli będziemy świadkami identycznej sytuacji, jak w przypadku Resident Evil Village, ponieważ także w tym wypadku posiadacze gry na PS5 mogą pobrać bezpłatną aktualizację oferującą rozgrywkę w VR.

Jeśli nie kupiliście jeszcze Resident Evil 4, a chcecie się przekonać, jak prezentuje się Resident Evil 4 VR Mode, to w dniu premiery będziecie mogli pobrać demo. Fragment gry powinien przekonać niezdecydowanych do tego doświadczenia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Resident Evil 4 (Remake).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper