Steve Fox miażdży rywali w Tekken 8. Zwiastun pokazuje umiejętności znanej postaci

Gry
1306V
Tekken 8 Steven Fox
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 20:52

Bandai Namco nie przestaje promować najnowszej odsłony serii Tekken. Kolejny zwiastun skupia się na wojowniku, który nie brudzi sobie nóg kopaniem po głowach przeciwników, a wymierza im mocne ciosy łapami. Steve Fox otrzymał swój trailer.

Za 56 dni odbędzie się premiera Tekken 8 i Japończycy systematycznie prezentują kolejnych wojowników przygotowanych do gry na premierę. Firma opracowała wielki zestaw fighterów, w którym nie zabrakło Steve'a Foxa.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fani serii Tekken dobrze znają jego zdolności, ponieważ Steve Fox został wprowadzony do uniwersum już w Tekken 4 – jego matką jest Nina Williams. Jak wiadomo kobieta została zapłodniona przez in vitro, a jej syn urodził się w czasie, gdy Nina była przetrzymywana przez Heihachiego Mishimę w niewoli.

Steve Fox jest pięściarzem, który chętnie walczy z przeciwnikami wykorzystując swoje rozległe umiejętności, ale oczywiście wojownik nie korzysta z nóg do ataku – gracze zamiast tego sprawdzają różnorodne uniki.

Zaprezentowany zwiastun pokazuje możliwości Steve'a Foxa – to jedna z tych postaci, która nawet na zwiastunie pokazuje swoją moc i fani serii powinni doskonale czuć te wszystkie potężne ataki pokazane na filmie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper