Gwiazda Wiedźmina w nowym horrorze. Freya Allan na zwiastunie Baghead od producentów To i Barbarzyńcy

Filmy/seriale
1775V
Freya Allan Wiedźmin
Wojciech Gruszczyk | 01.12.2023, 21:15

Freya Allan została gwiazdą nowego horroru, który został przygotowany na podstawie małego projektu z 2017 roku. „Baghead” zaprezentowano na pierwszym zwiastunie i choć materiał zdradza naprawdę sporo, to niektórzy mogą zainteresować się obrazem.

„Gdybyś mógł zadać pytanie niedawno zmarłej ukochanej osobie z dużym prawdopodobieństwem, że sprawy potoczą się źle... czy zrobiłbyś to?” – na to pytanie ma odpowiedzieć „Baghead”. W przyszłym roku do kin trafi opowieść, która jest rozbudowaną wersją historii o tym samym tytule.

Dalsza część tekstu pod wideo

Freya Allan wciela się w jedną z bohaterek, która odnajdzie zmiennokształtną wiedźmę – to właśnie za jej sprawą bohaterowie mogą rozmawiać ze zmarłymi. Pojawia się tutaj jednak pewne niebezpieczeństwo, a opublikowany zwiastun dobrze przedstawia, czego tak naprawdę możemy się spodziewać po tej historii.

„Baghead” to najnowszy film producentów „To” i „Barbarzyńców” – szczególnie dobrymi opiniami cieszył się ten drugi horror, który dla niektórych widzów jest jedną z najlepszych produkcji z tego gatunku ostatnich lat.

Alberto Corredor, który początkowo stworzył krótkometrażówkę „Baghead”, stanął za kamerą historii – jest to tak naprawdę pierwsza duża produkcja twórcy, więc trudno powiedzieć, jak ostatecznie opowieść zostanie przyjęta przez widzów.

W „Baghead” obok gwiazdy „Wiedźmina” wystąpią także jeszcze między innymi Peter Mullan („Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”), Saffron Burrows (”Ty”) czy też Ned Dennehy („The Walking Dead: Daryl Dixon”).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper