Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2014 17:32
Team Ninja przygotowuje produkcje, które zostaną zaprezentowane w 2015 roku
881V

Team Ninja przygotowuje produkcje, które zostaną zaprezentowane w 2015 roku

Team Ninja aktualnie pracuje nad Dead or Alive 5: Final Round. Gra trafi na rynek 20 lutego, jednak nie jest to jedyna pozycja, nad którą pracuje znane studio. Nowe projekty ekipy poznamy już na początku przyszłego roku. 

Szef studia Team Ninja – Yosuke Hayash – wspomniał redaktorom Famitsu, że nie może się doczekać reakcji fanów na nowy „miękki silnik”, który trafił do Dead or Alive 5: Final Round. Tytuł podobno prezentuje się znacznie lepiej i miłośnicy serii będą zadowoleni ze zmian w rozgrywce.

Zespół z Japonii jest również bardzo zadowolony z sukcesu Hyrule Warriors – Team Ninja pomagało Omega Force przy tym tytule – jednak dopiero w 2015 roku mamy poznać prawdziwą siłę studia.

W przyszłym roku Team Ninja zaprezentuje „kilka różnych projektów”, które mają trafić w gusta sympatyków japońskiej ekipy. Dziennikarze próbowali wypytać o szczegóły, ale Hayash nie chciał zdradzić szczegółów.

Możemy oczywiście w tej sytuacji domniemać, że Japończycy w końcu zaprezentują nową odsłonę Ninja Giaden oraz prawdopodobnie pod koniec roku otrzymamy pierwsze informacje o Dead or Alive 6. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/31/team-ninja-will-reveal-unannounced-games-in-2015/

Tagi: dead or alive 5: final round ninja gaiden Team Ninja Yosuke Hayashi