Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2014 16:03
Harada zapowiada nowe projekty
522V

Harada zapowiada nowe projekty

Katsuhiro Harada przygotowuje aktualnie siódmą odsłonę turnieju Żelaznej Pięści oraz pozycję na Project Morpheus o tytule Summer Lesson. Jednak w 2015 roku poznamy również w inne gry, nad którymi piecze sprawuje ojciec serii Tekken. 

Producent serii Tekken to bardzo charyzmatyczny twórca, który od lat serwuje nam ciekawe wypowiedzi dotyczące swojej twórczości.

To on ostatnio zareagował dość burzliwie na fakt, że kilku Amerykanom nie spodobała się nowa postać do Tekken 7 i postanowił, że bohaterka nie trafi do Stanów Zjednoczonych.

Harada jest również znany z „wielkiego i tajemniczego zapowiadania” swoich przyszłych pozycji:

„Mamy nie tylko tytuł dla gogli wirtualnej rzeczywistości pod tytułem „Summer Lesson”. Jest również produkcja, która nie może zostać przygotowana w innym miejscu! Po za tym, mamy jeszcze projekt, o którym nie mogę teraz rozmawiać.”

Powyższa wypowiedź trafiła do najnowszego numeru Famitsu. Znany autor wspomniał, że pracuje nad jeszcze kilkoma projektami, które poznamy już w 2015 roku. Możliwe, że w niektóre również zagramy.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o Tekken X Street Fighter – gra podobno powstaje, jednak Harada powiedział, że prace nad tytułem ruszą pełną parą dopiero po wydaniu Tekken 7. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/31/tekken-producer-katsuhiro-harada-teases-new-game-he-cant-talk-about-and-more/

Tagi: