KOTOR Remake jest "martwy"? Jeff Grubb twierdzi, że nad grą nie trwają obecnie żadne prace

Gry (plotka)
1089V
Star Wars KOTOR Remake
Kajetan Węsierski | 18.11.2023, 15:30

Gwiezdne Wojny są marką tak silną, że jakakolwiek pozycja nie debiutuje, to zawsze wywołuje spore poruszenie i zamieszanie. Niezależnie, czy mówimy tu o nowych filmach z uniwersum, kolejnych serialach na platformie Disneya, czy książkach lub coraz lepiej przyjmowanych grach wideo. Dla nas oczywiście szczególnie ważna jest ta ostatnia działka - zwłaszcza że obecnie czekamy na kilka głośnych debiutów.

Cóż, pojawia się jednak coraz więcej plotek, że tych premier może być jednak nieco mniej - przynajmniej w kontekście bliższej przyszłości. I niestety mam tu na myśli Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake, które właściwie już od momentu zapowiedzi zmaga się z wieloma niekorzystnymi sytuacjami. Najpierw pokazano grę, ale stwierdzono, że sobie na nią poczekamy, a później z Internetu zniknął nawet zwiastun... To oczywiście sprawiło, że gracze zaczęli się martwić o stan produkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak przekazał ostatnio Jeff Grubb, a więc jeden z najbardziej znanych insiderów w branży, "KOTOR Remake jest martwy". Mężczyzna stwierdził, że obecnie nad grą nie pracuje żadne studio i tytuł nie może być już bardziej martwy, niż jest obecnie. Prace podobno nie postępują i niewiele wskazuje na to, aby sytuacja miała się w niedługim czasie zmienić. Jeśli więc czekaliście na to odświeżenie, to chyba warto na jakiś czas o nim zapomnieć.

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper