Square Enix wypuszcza nowy film z podsumowaniem dotychczasowej historii przed wydaniem Final Fantasy 7 Rebirth

Gry
1491V
Final Fantasy 7 Rebirth
Łukasz Musialik | 17.11.2023, 19:00

Final Fantasy 7 Remake to gra jRPG, która ukazała się w 2020 roku na PS4 i w 2021 roku na PS5. Gra jest reinterpretacją klasycznej gry z 1997 roku, która opowiada o losach grupy bojowników walczących z korporacją Shinra i tajemniczym Sephirothem. Historię postanowiono podzielić na trzy części, z których pierwsza obejmowała wydarzenia z Midgar.

W związku z nadchodzącą premierą drugiej części gry, zatytułowanej Final Fantasy 7 Rebirth, Square Enix opublikował nowy film, który podsumowuje główne wydarzenia z Final Fantasy 7 Remake. Film trwa ponad 5 minut i przedstawia najważniejsze momenty fabularne, walki i postacie z gry - możecie go obejrzeć pod newsem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Final Fantasy 7 Rebirth ma być kontynuacją historii z remake’u, ale także wprowadzić wiele zmian i niespodzianek. Gra ma się skupić na podróży bohaterów poza Midgar i ich spotkaniu z nowymi sojusznikami i wrogami. Historia, jak w przypadku pierwszej części, będzie dosyć rozbudowana. Znajdzie się też miejsce na nowe wątki i lepsze wytłumaczenie fabuły. Gra ma także wykorzystać pełne możliwości PS5 - co można ocenić samemu na dostępnych w sieci krótkich filmach wypuszczonych przez kwadratowych.

Rebirth został zapowiedziany na 29 lutego 2024 roku na PS5 i miejmy nadzieję, że nie będzie żadnej obsuwy. Tytuł ma być jednym z najbardziej oczekiwanych dla fanów serii Final Fantasy i gatunku jRPG. Zanim jednak zagramy w nową część, warto przypomnieć sobie lub poznać historię z Final Fantasy 7 Remake - film poniżej.

Źródło: Square Enix

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper