Assassin's Creed Mirage z wyczekiwanymi nowościami. Ubisoft przekazuje znakomitą wiadomość

Gry
3821V
Assassin's Creed Mirage
Iza Łęcka | 16.11.2023, 11:16

Deweloperzy odpowiedzialni za rozwój klimatycznej przygody Basima w Bagdadzie nie tracą ostatnich tygodni tego roku. Jeszcze w grudniu do produkcji zostaną dodane dwie nowości, które powinny usatysfakcjonować entuzjastów serii. Nadciąga interesujące wyzwanie.

Assassin's Creed Mirage zadebiutowało w październiku, uzyskując średnią ocen na poziomie 76%. Choć francuski gigant branży swego czasu pochwalił się największą premierą na PS5 i XSX|S, nie wszyscy odbiorcy byli zachwyceni ogrywaniem mniejszej odsłony, która miała stanowić pewien powrót do korzeni.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin's Creed Mirage oferuje 15-godzinne doświadczenie, dlatego też wielu graczy zakończyło już rozgrywkę i prosiło studio o tryb Nowa Gra+ umożliwiający powrót do produkcji i zmierzenie się z nowymi wyzwaniami.

Deweloperzy wsłuchali się w sygnały zwrotne i zapowiedzieli zmiany – w grudniu Assassin's Creed Mirage otrzyma oczekiwaną zawartość, co więcej, twórcy zapewnią opcjonalną możliwość rozgrywki tylko na jednym życiu.

Słyszymy Was: Tryb New Game + dla Assassin's Creed Mirage będzie dostępny w darmowej aktualizacji w grudniu tego roku. A dla doświadczonych Asasynów, wraz z NG+, pojawi się opcjonalny tryb permadeath dostępny na wszystkich poziomach trudności! Więcej szczegółów wkrótce.

Permanentna śmierć może okazać się ciekawą opcją dla doświadczonych użytkowników, którzy zamierzają ukończyć tytuł w ukryciu – w Bagdadzie nie brakuje możliwości, by główny bohate mógł eliminować wrogów bez wywoływania alarmu. Bez wątpienia nie będzie to jednak tryb dla każdego.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Twitter/ X : AssassinsCreed

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper