To może być największa porażka w historii Marvela. The Marvels na finałowym zwiastunie

Filmy/seriale
3483V
The Marvels
Iza Łęcka | 07.11.2023, 07:35

Marvel Cinematic Universe potrzebuje ogromnego sukcesu, lecz najnowsze widowisko zapewne nie sprawi, że widzowie tłumnie ruszą do sal kinowych i z przyjemnością zapoznają się z opowieścią. Wytwórnia przygotowuje nas na premierę, publikując ostateczny zwiastun.

Już wcześniej mogliśmy natrafić na bardzo słabe prognozy dla „The Marvels”, tymczasem ostatnie informacje sprawiają, że nawet najwięksi optymiści powinni z niepokojem patrzeć w przyszłość MCU.

Dalsza część tekstu pod wideo

„The Marvels” to kontynuacja „Kapitan Marvel” z 2019 roku oraz seriali „Ms. Marvel” i „WandaVision” – tym razem w opowieści prześledzimy losy trzech bohaterek. Carol Danvers (Brie Larson), Monika Rambeau (Teyonah Parris) i Kamala Khan (Iman Vellani), łącząc swoje siły, zmierzą się z Dar-Benną. 

Dzisiaj spójrzmy na ostateczny zwiastun, który najpewniej nagle nie odmieni nastawienia wielu odbiorców i nie zwiększy frekwencji w kinach. Widzimy w akcji trzy bohaterki, sporo efektów specjalnych i jedną zapowiedź powrotu – choć śmiało można przyznać, że nie jest to postać, która rozbudzi oczekiwania fanów. 

Zgodnie z najświeższymi szacunkami „The Marvels” w przedsprzedaży ma osiągnąć około 70 mln dolarów w weekend otwarcia. Tym samym film miałby zarobić jeszcze mniej niż „Eternals” (71,2 mln dolarów) i zmierzyć się z dwoma wpadkami DC – „Black Adamem” (67 mln dolarów) i „The Flash” (55 mln dolarów). 

Historia trzech superbohaterek może być jedną z największych wpadek MCU i tylko pogłębi problemy kinowego uniwersum Marvela, które potrzebuje kasowych hitów.

Źródło: ScreenRant

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper