Football Manager 2024 dostępny za darmo dla klientów Netflixa i Xbox Game Pass. Wszyscy zostają menadżerami

Gry
4506V
recka FM 24
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2023, 19:28

Sports Interactive właśnie udostępniło swoją najnowszą produkcję na wszystkich platformach. Pierwszy raz gra jednak nie jest dostępna wyłącznie na konsolach oraz komputerach osobistych, ale z tytułem mogą zapoznać się także klienci abonamentów od dwóch korporacji.

Microsoft już od kilku lat blisko współpracuje z Segą i Sports Interactive, więc w rezultacie kolejne części serii Football Manager trafiają od premiery do Xbox Game Pass. Wydawca i producent postanowili jednak rozszerzyć dystrybucję i pierwszy raz w historii FM od premiery jest dostępny dla klientów platformy Netflix.

Dalsza część tekstu pod wideo

Football Manager 2024 został właśnie udostępniony w katalogu Xbox Game Pass – z grą mogą zapoznać się posiadacze Xboksów Series X|S, ale także klienci Microsoftu na PC. Jest to dobra okazja, by sprawdzić szereg ulepszeń oferowanych przez deweloperów.

Sports Interactive od lat proponuje także produkcję na urządzeniach mobilnych i najnowsze wydanie Football Manager 2024 jest dostępne w ramach abonamentu dla klientów platformy Netflix – jeśli oglądacie seriale lub filmy na najpopularniejszym SVOD, to teraz możecie zainstalować grę na smartfonie lub tablecie.

Football Manager 2024 w wersji mobilnej został odpowiednio dostosowany do rozgrywki na małym ekranie, produkcja nie oferuje wszystkich funkcji, ale na pewno warto sprawdzić propozycję w ramach abonamentu. W tym wypadku należy włączyć aplikację i wybrać zakładkę „Gry”.

Źródło: Xbox / Netflix

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper