Call of Duty: Modern Warfare 3 może być najniżej ocenianą odsłoną w serii. Opublikowano pierwsze recenzje

Gry
2225V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Iza Łęcka | 06.11.2023, 09:42

10 listopada odbędzie się premiera najnowszej części Call of Duty, lecz redaktorzy przystąpili już do sprawdzania kampanii i wystawili pierwsze oceny. Aktualnie tytuł może pochwalić się fatalnym odbiorem, którego najprawdopodobniej diametralnie nie poprawi udostępnienie serwerów do rozgrywki multiplayer.

Od wczoraj możecie zapoznać się z naszą wstępną recenzją Call of Duty: Modern Warfare 3, w której przyjrzeliśmy się trybowi fabularnemu. Dziennikarze otrzymają dostęp do pełnej zawartości dopiero pod koniec tygodnia, lecz obecna sytuacja nie wygląda zbyt dobrze dla Activision oraz Microsoftu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Opencritic, portal gromadzący oceny gier z całego świata, przedstawia cztery recenzje Call of Duty: Modern Warfare 3 – strzelanka może pochwalić się zawrotną średnią na poziomie 45%. Musimy jednak ciągle mieć na uwadze, że przedstawione noty bazują wyłącznie na wrażeniach z kampanii.

Redakcje IGN oraz The Game Crater wystawiły produkcji 4/10, natomiast Seasoned Gaming i Entertainment Geekly przyznały oceny 5/10.

W najbliższy weekend wszyscy śmiałkowie zapoznają się z trybem multiplayer, który nie został stworzony wyłącznie na bazie całkowicie nowej zawartości. Dla wielu graczy, którzy mogli uczestniczyć w becie tytułu, Call of Duty: Modern Warfare 3 to „ulepszony Call of Duty: Modern Warfare 2” – deweloperzy wsłuchali się w krytyczne komentarze na temat zeszłorocznej strzelanki i dorzucili do zestawu cały pakiet odświeżonych map z 2009 roku.

Średnia na pewno się zwiększy, jak na razie sytuacja Call of Duty: Modern Warfare 3 nie wygląda kolorowo.

Choć prace nad produkcją zostały zakończone w czasie, gdy producent Xboksów dopiero przejmował Activision Blizzard, zapewne będziemy mogli natrafić na dyskusje dotyczące przyszłości marki pod skrzydłami Microsoftu. Bo w obliczu takiego przyjęcia najnowszej gry Activision będzie musiało działać.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Opencritic.com

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper