Diablo 4 Vessel of Hatred oficjalnie! Pierwszy dodatek zapewni "zupełnie nową klasę w uniwersum"

Gry
17790V
Diablo 4 Vessel of Hatred
Wojciech Gruszczyk | 03.11.2023, 19:47

Blizzard właśnie odsłonił karty związane z pierwszym dodatkiem do Diablo 4. Gracze mogą liczyć na nową opowieść oraz kolejnego bohatera... choć na przyjemności przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać.

Diablo 4 to największy sukces w historii Blizzarda. Gra zanotowała znakomitą premierę i choć po drodze studio musiało poradzić sobie z niedogodnościami, to jednak ostatni Sezon Krwi oferuje świetne doświadczenie. Blizzard jeszcze przed premierą Diablo 4 poinformował, że tytuł będzie rozwijany niczym gra-jako-usługa – co trzy miesiące na rynku zadebiutuje nowa (sezonowa) zawartość, a co roku produkcja zostanie rozbudowana o kolejny dodatek.

Dalsza część tekstu pod wideo

Diablo 4 Vessel of Hatred to oficjalnie pierwszy dodatek do Diablo 4. Gracze mogą liczyć na kontynuacją wydarzeń z podstawki, a głównym przeciwnikiem będzie Mefisto – podczas zupełnie nowej opowieści odwiedzimy bujne dżungle, dzięki którym sprawdzimy zupełnie nowe mechaniki rozgrywki.

Diablo 4 Vessel of Hatred zaoferuje graczom „zupełnie nową klasę w uniwersum Diablo!”. Jutro poznamy dodatkowe szczegóły rozszerzenia, ale pełny pokaz odbędzie się latem przyszłego roku. Blizzard potwierdził, że Diablo 4 Vessel of Hatred zadebiutuje pod koniec 2024 roku.

Blizzard potwierdził również, że 5 grudnia rozpocznie się nowe wydarzenie w Sezonie Krwi, dzięki któremu gracze sprawdzą swoje umiejętności w nowych wyzwaniach – ma to być „maksymalne doświadczenie dla graczy na maksymalnym poziomie” i fani mogą liczyć na wymagającą zabawę. Firma szykuje także świąteczne wydarzenie w Sanktuarium.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo IV.

Źródło: BlizzCon

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper