Call of Duty: Modern Warfare 3 – wyciekł gameplay z kampanii. Zobaczcie 25 minut rozgrywki

Gry
2692V
Call of Duty: Modern Warfare 3 logo
Iza Łęcka | 02.11.2023, 13:10

Dzisiaj wieczorem wystartuje Wczesny Dostęp do najnowszej odsłony serii Call of Duty. Nieoczekiwanie jeden z graczy sprawdza już pełną wersję produkcji, w związku z czym postanowił podzielić się ujęciami z historii. Materiał pokazuje czysty gameplay. 

Call of Duty: Modern Warfare 3 to druga gra z serii, która doczekała się podzielonej premiery. Odbiorcy dzisiaj otrzymają dostęp do kampanii, natomiast za tydzień będą mogli sprawdzić pełną wersję tytułu, przekonując się o swoich możliwościach między innymi podczas rywalizacji z innymi entuzjastami strzelania. Twórcy przygotowali tryb sieciowy oferujący wiele znanych lokacji oraz rozbudowany wariant z zombie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Od godziny 18:00 wszyscy posiadacze właściwego wydania Call of Duty: Modern Warfare 3 będą mogli zapoznać się z kampanią. Na zainteresowanych czeka kilkugodzinna opowieść, która kontynuuje wydarzenia z zeszłego roku – kapitan Price i grupa uderzeniowa 141 stawiają czoła ogromnemu zagrożeniu, a Władimir Makarow, rozszerza swoje wpływy w różnych zakątkach świata. Śmiałkowie wezmą udział w zdumiewającym starciu.

Udostępnione materiały koncentrują się na wydarzeniach z kampanii Call of Duty: Modern Warfare 3.

Jednym z elementów, który ma wpłynąć na swobodniejsze i bardziej indywidualne podejście do rozgrywki są Open Combat Missions. Deweloperzy ze Sledgehammer Games nie ukrywają, że w pewnym stopniu odeszli od tradycyjnych poziomów kampanii, by gracze "mieli możliwość wytyczyć swoje własne ścieżki w dojściu do sukcesu", niezależnie od tego, czy preferują atak z ukrycia czy intensywny szturm na przeciwników. Misje tego typu przeplatają się z tradycyjnymi wyzwaniami.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: VGC

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper