Call of Duty: Modern Warfare 3 bez platyny na PS5. Gra jest traktowana jako dodatek do Modern Warfare 2

Gry
4823V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2023, 20:29

W zeszłym roku pojawiły się plotki, według których Call of Duty w 2023 roku będzie wyłącznie dodatkiem do zeszłorocznego Call of Duty: Modern Warfare 2, ale Activision zmieniło plany i zaoferuje graczom pełnoprawną produkcję. Jak się jednak okazuje... Call of Duty: Modern Warfare 3 na PS5 jest traktowane przez PlayStation jako dodatek do MW2.

Call of Duty: Modern Warfare 3 otrzyma nową historię, ale deweloperzy w przypadku trybu multiplayer skorzystają z wielu odświeżonych map, a nawet w kolejnych sezonach zespół zaoferuje graczom kolejne powracające lokacje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Activision twierdzi, że Call of Duty: Modern Warfare 3 to pełnoprawna odsłona, jednak najwidoczniej deweloperzy źle oznaczyli produkcję w systemie PlayStation. Gracze mogą już pobierać tytuł ze względu na nadciągającą premierę fabularnej kampanii i najnowsza propozycja nie będzie wielką przyjemnością dla łowców pucharków.

Call of Duty: Modern Warfare 3 w wersji na PlayStation 5 jest traktowany jako dodatek do Call of Duty: Modern Warfare 2 i produkcja nie posiada platyny. Co jednak ciekawe – taki dzbanek jest normalnie dostępny w wersji na PlayStation 4.

COD Modern Warfare 3 na PS5 nie ma platynowego trofeum, to jest DLC do Modern Warfare 2. Tylko wersja na PS4 ma samodzielną listę i platynowe trofeum. Co do cholery!

Sytuacja jest o tyle zabawna, że Call of Duty: Modern Warfare 3 to pierwsza część Call of Duty, która debiutuje na rynku po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft. Nawet jeśli producent Xboksów w żaden sposób nie wpłynął na działania deweloperów, to możemy mieć pewność, że pojawią się stosowne oskarżenia.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: PowerPyx

Komentarze (167)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper