Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2014 14:30
Basement Brawl to od dzisiaj Brawl - mamy nowy trailer
902V

Basement Brawl to od dzisiaj Brawl - mamy nowy trailer

Studio Bloober Team właśnie ogłosiło, że Basement Brawl to od dzisiaj Brawl! Postanowiono zmienić nazwę produkcji, która już na początku 2015 roku zadebiutuje na PlayStation 4. Twórcy jednocześnie przedstawili mały fragment rozgrywki. 

Deweloperzy zdecydowali się zmienić nazwę produkcji, aby ułatwić wyszukiwanie informacji dotyczących pozycji oraz jednocześnie stwierdzono, że nowa nazwa lepiej pasuje do projektu.

„Po wielu sygnałach od społeczności graczy doszliśmy do wniosku, że obecna nazwa nie będzie wprowadzać problemów z wyszukaniem gry. Obecna nazwa jest krótka, łatwo ją zapamiętać i co najważniejsze jednym słowem opisuje wszystko co dzieje się w grze. Doszliśmy też do wniosku, że po odbudowanie wiele aren nie ma tak naprawdę nic wspólnego z piwnicą, więc nie miałoby to najmniejszego sensu.”

Z tej okazji możemy jednocześnie zerknąć na nowy fragment rozgrywki, który przedstawia „Brawl w akcji”. Twórcy zapewniają, że nie jest to finalna jakość i gra zostanie poprawiona pod wieloma względami.

Kilka tygodni temu wspomnieliśmy o castingu na narratora produkcji Bloober Team. Autorzy otrzymali wiele zgłoszeń i już niedługo ogłoszą zwycięzcę! 

„W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować za nadesłane zgłoszenia na nasz konkurs. Dostaliśmy ich naprawdę dużo, a ilość maili przerosła nasze oczekiwania. Wiem, że jesteście zniecierpliwieni czekając na wyniki. Jesteśmy w trakcie odsłuchiwania nadesłanych przez Was próbek głosu i niedługo wyłonimy zwycięzcę.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: basement brawl Bloober Team brawl informacja prasowa trailer zwiastun