Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia z pierwszym dodatkiem. CD Projekt RED zaprasza na historię Wiedźmina Ronina

Gry
4211V
Wiedźmin Ronin - Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia
Wojciech Gruszczyk | 31.10.2023, 13:55

Nadal trwa zbiórka pieniędzy na Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia, ale zainteresowani mogą już teraz kupić pierwszy, samodzielny dodatek. Twórca z Go On Board zaprezentował historię Ronina – jest to świetne nawiązanie do poprzednich projektów CD Projektu.

Twórcy growych przygód Wiedźmina zaprosili łowcę potworów do Japonii – fani mogli zapoznać się ze świetną mangą oraz figurkami prezentującymi bohaterów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego w nowych okolicznościach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zbiórka na Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia będzie trwać jeszcze 7 dni i już teraz autor zebrał 2,6 mln dolarów – jest to dokładnie 3547% względem potrzebnych 75 tysięcy dolarów, które Łukasz Woźniak potrzebował, by zrealizować kolejny pomysł w świecie pełnym bestii.

Twórca jednak się nie zatrzymuje – fani Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia odblokowali już 32 z 33 dodatkowych celów, a jednocześnie autor przygotował rozszerzenie z Dzikim Gonem, dodatkową figurkę Geralta z Płotką oraz pełnoprawny, samodzielny dodatek Wiedźmin Ronin.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia w standardowym wydaniu kosztuje 55 dolarów, na Deluxe Edition musimy przygotować 85 dolarów, a rozszerzenie Ronin zostało wycenione na 60 dolarów. W tym wypadku możemy jednak liczyć na pełną zawartość, wśród której można wyróżnić bambusową matę, siedem figurek postaci, 80 kart akcji, 190 tokenów i wiele, wiele więcej.

Autor najwidoczniej wpadł na ciekawy pomysł, by za pomocą Ronina przedstawić znane historie z nowej perspektywy – tak CD Projekt promuje dodatek:

Wiedźmin: Path of Destiny od Go On Board pozwala odkryć różne zakończenia znanych historii z uniwersum Wiedźmina.

A gdyby tak... całkowicie zmienić otoczenie? Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia RONIN to samodzielny dodatek, który zabierze cię w epicką przygodę inspirowaną japońską mitologią!

Czy przemierzysz Ścieżkę samotnie, czy zdecydujesz się na zawarcie sojuszu?

Jan Rosner zaprezentował nawet cały dodatek:

A oto pierwsze spojrzenie na całe rozszerzenie

Łukasz Woźniak pokazał zawartość na materiale wideo:

Źródło: Wiedźmin / CD Projekt / Go On Board

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper