Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 16:28
The Telltale Games Collection trafiło na Xboksa One
716V

The Telltale Games Collection trafiło na Xboksa One

Na stronie Xbox.com pojawił się bardzo ciekawy pakiet, który powinien zadowolić graczy pragnących poznać świetne opowieści. Skusicie się na zestaw pięciu produkcji w atrakcyjnej cenie?  

Telltale Games postanowiło zaoferować graczom pięć gier w jednym wielkim paku. The Telltale Games Collection zawiera następujące pozycje:

Oczywiście w przypadku dwóch ostatnich opowieści zainteresowani otrzymają stały dostęp do kolejnych epizodów. Aktualnie historie w uniwersach Gry o Tron i Borderladsów doczekały się po jednym odcinku.

Za tak wielką paczkę produkcji należy zapłacić 319,99 zł (link do sklepu) – nie jest to specjalnie dużo patrząc na fakt, że gry amerykańskiego studia bardzo powoli tanieją i w paczce dostajemy dwie najnowsze przygody.  

Dla przykładu Game of Thrones kosztuje 87,98 zł (1 odcinek + Season Pass), natomiast Tales from the Borderlands to wydatek rzędu 79,98 zł (1 odcinek + Season Pass). W tej sytuacji na dwie historie należy przeznaczyć 167 zł, czyli pozostałe opowieści otrzymujemy za około 50 zł za sztukę.

Źródło: https://store.xbox.com/

Tagi: