Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 13:23
Naughty Dog od kilku miesięcy pracuje nad The Last of Us 2?
1759V

Naughty Dog od kilku miesięcy pracuje nad The Last of Us 2?

Przedstawiciele Naughty Dog przygotowują kolejną opowieścią Nathana Drake’a, która zadebiutuje na rynku w 2015 roku. Jednak jeden z byłych pracowników studia wspomniał, że pracował nad postaciami do The Last of Us 2. 

Michael Knowland przez 2 lata i 7 miesięcy pracował dla Naughty Dog. Miał przyjemność współtworzyć postacie do The Last of Us oraz zajął się ulepszeniami Nathana Drake’a do Uncharted 4: A Thief's End. Po tych projektach znany twórca postanowił odejść z amerykańskiej ekipy i dołączył do Avalanches Studios gdzie aktualnie pracuje nad Just Cause 3.

Jednak najwidoczniej jeszcze przed zmianą pracy Knowland miał przyjemność współtworzyć jeszcze jeden projekt – na serwisie LinkedIn pojawiła się informacja, że były pracownik Naughty Dog przygotował prototypy modeli głów  do The Last of Us 2!

W ostatnim czasie często deweloperzy przez serwis LinkedIn zdradzają nam różne projekty, więc ta sytuacja nikogo nie powinna dziwić.

Naughty Dog posiada dwa duże zespoły i pewnie jeden z nich rozpoczął już wczesną fazę prac nad opowieścią w świecie Joela i Ellie’a. Pozostaje teraz tylko jedno pytanie – czy na E3 2015 Sony ogłosi ten projekt? 

Tagi: michael knowland Naughty Dog the last of us 2