Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia promowany przez CD Projekt RED. Gra przebiła wielki kamień milowy

Gry
1214V
Wiedźmin Path of Destiny
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2023, 17:04

Kolejni gracze interesują się Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia. Gra karciana przygotowana przez Go On Board cieszy się znakomitym zainteresowaniem, a CD Projekt RED zachęca do produkcji, która zanotowała na zbiórce już ponad 2 mln dolarów.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to najnowsza propozycja autora Wiedźmin: Stary Świat, która trafi na rynek dopiero w przyszłym roku, ale już teraz obok produkcji nie przeszło obojętnie wielu graczy. Zainteresowani chętnie wpłacają na zbiórkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według najnowszych informacji – Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia zainteresowało się już ponad 24 tysiące graczy, którzy łącznie wpłacili ponad 2,2 mln dolarów na grę. Twórcom udało się zebrać ponad 3000% potrzebnej kwoty (75 000 dolarów).

To jednak na pewno nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ tak duża kwota pozwoliła twórcy znacząco rozbudować zestaw początkowy – zainteresowani odblokowali między innymi nowych bohaterów, dodatkowe figurki, nową talię, a także nawet lepszy organizer czy też grubsze karty. Gracze otrzymają także tryb solo dla poszczególnych postaci.

CD Projekt RED najwidoczniej bardzo liczy na grę, ponieważ twórcy growych przygód Geralta zachęcają fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego do zainteresowania się zbiórką:

Fabuła się zagęszcza... 

Kampania crowdfundingowa gry planszowej Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia przekroczyła 2 mln USD, odblokowując różne cele dodatkowe, takie jak nowe postacie, nowe opowieści, ulepszenia jakości i wiele więcej!

Sprawdź grę na https://thewitcher.ly/PathofDestiny

Źródło: witchergame

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper