Fallout 76 dostępny za darmo. Bethesda świętuje urodziny i zaprasza na serwery

Gry
5824V
Fallout urodziny
Wojciech Gruszczyk | 24.10.2023, 18:30

Bethesda z okazji Dnia Fallouta wpadła na bardzo ciekawy pomysł. Firma postanowiła zaprosić na serwery Fallouta 76 wszystkich zainteresowanych. Gracze mogą sprawdzić pełną wersję gry, by przekonać się, czy warto spędzić więcej czasu w sieciowej produkcji.

Fallout 76 zadebiutował w listopadzie 2018 roku. Firma niedługo będzie świętować 5 urodziny produkcji nastawionej na rozgrywkę ze znajomymi, więc wykorzystano bardzo dobrą okazję, by wypełnić serwery kolejnymi graczami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra na premierę nie oferowała wybitnej jakości, ale Bethesda zajęła się znaczącymi poprawkami, a jednocześnie zadbała o kapitalną zawartość. W ostateczności tytuł można teraz polecić szerokiej publice, więc firma ponownie zachęca graczy do zapoznania się z tytułem.

Fallout 76 jest dostępny za darmo do 30 października – w tym czasie bez problemu zapoznacie się z najważniejszymi elementami gry, by ostatecznie zdecydować, czy warto spędzać wolny czas na serwerach.

Z okazji Dnia Fallouta zapraszamy WSZYSTKICH, którzy jeszcze nie grali w Fallouta 76, do sprawdzenia gry za darmo w ramach Wydarzenia Bezpłatnej Rozgrywki - JUŻ TERAZ. Do zobaczenia w Appalachach: https://fallout.bethesda.net/pl/freeplay!

Twórcy jednocześnie uruchomili specjalną promocję na Fallout 76 – teraz kupicie grę z rabatem sięgającym 80%. Produkcja na Steam jest dostępna za 33,98 zł, wydanie na Xboksa kupicie za 33,99 zł, a na PlayStation za 33,80 zł.

Czy warto? Wielu znajomych od dawna cieszy się pozycją, która przeszła gigantyczne zmiany i teraz pod względem jakości i zawartości trudno w przypadku Fallout 76 narzekać.

Źródło: Informacja prasowa - Bethesda Polska

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper