Netflix z wielkimi hitami HBO. Korporacja wykupiła następne przygody

Filmy/seriale
31375V
Netflix logo
Wojciech Gruszczyk | 24.10.2023, 09:43

Netflix właśnie udostępnił widzom następną propozycję, która dotychczas była dostępna wyłącznie na HBO i HBO Max. „Pora na przygodę” trafiła na serwery i to znakomita okazja, by kolejni widzowie zapoznali się z docenioną animacją.

Warner Bros. Discovery szuka oszczędności, więc korporacja wyprzedaje swoje produkcje. Firma jednak nie oferuje wyłącznie mniejszych historii – Netflix od kilku tygodni systematycznie rozbudowuje swoją ofertę o bardzo mocne propozycje z przykładowo HBO Max.

Dalsza część tekstu pod wideo

Widzowie platformy Netflix mogą od dzisiaj sprawdzić 4. sezony „Pory na przygodę” – są to łącznie 52 odcinki, w którym zainteresowani poznają historie Finna oraz jego zmiennokształtnego psa.

„Pora na Przygodę” to bez wątpienia jeden z największych hitów Cartoon Network – opowieść może pochwalić się 100% poleceń od krytyków z Rottentomatoes, a jednocześnie średnią ocen od widzów na poziomie 94%. Trudno o większą rekomendację.

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ Netflix zaoferował dzisiaj również „Ligę Sprawiedliwych” – animacja debiutowała w 2001 roku i w tym wypadku zainteresowani mogą sprawdzić 26 epizodów. 

Opowieść z między innymi Supermanem, Batmanem, Flashem i Wonder Woman również została bardzo dobrze przyjęta przez dziennikarzy (95%) oraz widzów (96%). Bez wątpienia możemy w tym wypadku mówić o dwóch świetnych propozycjach. 

Źródło: Netflix

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper