Spider-Man 2 i problem z flagą. Insomniac Games pomyliło Kubę z Portoryko

Gry
1124V
Spider-Man 2 Miles Morales
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2023, 20:35

Insomniac Games w najbliższym czasie powinno wydać nową aktualizację do Spider-Mana 2. Twórcy pomylili flagi dwóch krajów, co zostało dostrzeżone przez spostrzegawczych fanów. Studio zapowiedziało patch.

Spider-Man 2 bardzo dokładnie pokazuje różnice w rozgrywce oraz opowieści dwóch bohaterów. Peter Parker oraz Miles Morales otrzymali swoje spore sekwencje, podczas których możemy zobaczyć, jak bohaterowie radzą sobie z „szarą codziennością”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się jednak okazuje – to właśnie w tym miejscu Insomniac Games popełniło błąd. Twórcy realizując przygodę Milesa chcieli podkreślić jego pochodzenie i w samym domu oraz w jego okolicy miały pojawić się flagi z Portoryko. Twórcy nie odrobili zadania domowego i zamiast tego przygotowali flagi Kuby.

Wygląda na to, że Insomniac omyłkowo umieściło kubańską flagę zamiast portorykańskiej w Spider-Manie 2. Oto zdjęcie Milesa Moralesa wchodzącego do swojego mieszkania. Mam nadzieję @insomniacgames może to wkrótce naprawić. Co dziwne, w dalszej części gry można odblokować jego strój z flagą PR. Pamiętam, że widziałem to podczas wydarzenia przedpremierowego.

@Sony @PlayStation @insomniacgames Witajcie Insomniacs. Wykonaliście niesamowitą robotę w Milesie Moralesie reprezentującym kulturę portorykańską. W Spider-Manie 2 zastąpiliście flagę portorykańską flagą kubańską. Chcielibyśmy, aby flaga została zaktualizowana, aby dokładnie reprezentowała Portoryko.

@ChrisRGun zauważyłeś, że w Spider-Manie 2 pomylili flagę w domu i umieścili kubańską flagę zamiast portorykańskiej?

Różnicą są tak naprawdę same kolory – Kuba posiada flagę składającą się z czerwonego trójkąta z niebieskimi pasami, a Portoryko odwrotnie, czyli niebieski trójkąt z czerwonymi pasami. Zmiany są skromne, ale Insomniac Games już zapowiedziało, że zamierza poprawić swój błąd.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: IGN

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper