Spider-Man 2 na PS4? Gracz pokazał gameplay i wkurzył fanów PS5

Gry
4748V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2023, 13:58

Spider-Man 2 trafił wyłącznie na PS5, ale jeden z graczy postanowił sprawdzić, czy produkcja mogłaby działać na PS4. Gameplay jest w tym wypadku dowodem, ale jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia.

Insomniac Games opracowało kolejną grę dostępną wyłącznie na PlayStation 5, ale Spider-Man 2 jest pierwszą z trzech produkcji z serii, która trafiła ekskluzywnie na konsolę aktualnej generacji. Część graczy było zawiedzionych faktem zrealizowania opowieści tylko na jedną platformę, ale pojawiła się osoba, która postanowiła sprawdzić, czy tytuł może działać na PlayStation 4.

Dalsza część tekstu pod wideo

DiscordantDiver opublikował nagranie ze Spider-Mana 2 na PS4 – jest to krótki gameplay przedstawiający początkową walkę z Sandmanem. Rozgrywka nie jest specjalnie rozbudowana, ale wywołała prawdziwą burzę.

Gameplay posiada blisko 22 mln wyświetleń, co jest imponującym wynikiem, ale warto zwrócić uwagę na... problemy. Pozycja podczas animacji cały czas się zawiesza, co jest pewnie związane z ograniczeniami urządzenia.

Film dosłownie podzielił fanów PlayStation – część zainteresowanych atakuje autora materiału twierdząc, że nie powinien wykonywać takich filmów, ponieważ negatywnie wpływa to na odbiór gry. Sporo osób zaczęło nawet tworzyć zabawne memy, które pokazują, jak PS4 musi męczyć się przy tej sekwencji.

DiscordantDiver nie wchodził w szczegóły, ale potwierdził, że musiał majsterkować przy urządzeniu, by móc włączyć Spider-Mana 2 na PlayStation 4. Materiał rozbudził również opinie graczy, którzy uważają, że tytuł mógłby działać na PS4.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Gamesradar

Komentarze (123)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper