Studia PlayStation gratulują premiery Spider-Mana 2. Kapitalne grafiki od zespołów Sony

Gry
2428V
Spider-Man 2 x God of War
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2023, 18:44

PlayStation Studios świętuje następną znakomitą premierę i zespoły Sony postanowiły wykorzystać okazję, by pogratulować Insomniac Games. Z okazji premiery Spider-Mana 2 powstały piękne grafiki, które na pewno wpadną w gust fanom PlayStation.

Spider-Man 2 to jedna z najlepszych tegorocznych produkcji, a zarazem spełnienie marzeń dla wiernych sympatyków dwóch gier: Spider-Man i Spider-Man Miles Morales. Twórcy wykorzystali swoje możliwości, by zapewnić graczom ciekawą opowieść w wielkim świecie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszą przygodą Insomniac Games. Spider-Man 2 trafił na PlayStation 5 i jest to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegorocznych premier na tej platformie japońskiej korporacji. 

Spider-Man 2 zbiera bardzo dobre oceny, więc pewnie wielu zainteresowanych w najbliższych dniach zapozna się z opowieścią, w której Peter Parker i Miles Morales mierzą się z nowym zagrożeniem. 

Zespoły PlayStation postanowiły kolejny raz zrealizować kilka ładnych grafik, by pogratulować swoim znajomym udanej premiery. Naughty Dog, Guerrilla Games czy też Sucker Punch Productions z tej okazji przygotowały ciekawe połączenia światów.

Gratulacje dla naszych przyjaciół @insomniacgames z okazji premiery Marvel's Spider-Man 2, nie możemy się doczekać, aby wkroczyć do akcji!!! #SpiderMan2PS5

Gratulacje dla naszych przyjaciół z @insomniacgames z okazji premiery Marvel's Spider-Man 2! Co za sukces! Nie możemy się doczekać, aby chronić Nowy Jork z Peterem i Milesem! #SpiderMan2PS5

Zamierzamy uzdrowić świat. GRATULACJE wielkości jaszczurki dla naszych przyjaciół @insomniacgames z okazji premiery #SpiderMan2PS5! 

Gratulacje dla naszych przyjaciół z @insomniacgames z okazji dzisiejszej premiery #SpiderMan2PS5! 

Gratulacje dla niesamowitego zespołu @Insomniacgames z okazji premiery #SpiderMan2PS5! 

Bądź lepszy... razem! Gratulacje dla @insomniacgames z okazji premiery Marvel's Spider-Man 2!

Spider-Tren, Spider-Tren, robi wszystko, co potrafi Spider-Tren! Gratulacje dla naszych uroczych przyjaciół @insomniacgames z okazji premiery #SpiderMan2PS5!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: X / Twitter

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper