Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2014 18:49
Batman: Arkham Collection zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One?
2084V

Batman: Arkham Collection zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One?

W przyszłym roku posiadacze PlayStation 4, Xboksów One oraz komputerów osobistych otrzymają możliwość zapoznania się z czwartą odsłoną serii Batman: Arkham. Będzie to jednocześnie pierwsza gra z tego uniwersum, która zadebiutuje na ósmej generacji konsol. Wszystko wskazuje na to, że twórcy chcą przygotować graczy na tę wielką opowieść i na sprzęt Sony oraz Microsoftu zadebiutuje kolekcja Batman Arkham Collection!

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale bardzo możliwe, że na początku przyszłego roku miłośnicy Nietoperza otrzymają niepowtarzalną okazję do ponownego zapoznania się z trzema pierwszymi odsłonami serii Arkham. 

Taka kolekcja na pewno byłaby świetną okazją do nadrobienia zaległości przed wyczekiwanym przez wielu graczy Batman: Arkham Knight.

Na forum NeoGAF pojawiła się grafika, która sugeruje, że już niedługo deweloperzy zaprezentują kolekcję Batmana.

W zestawie gracze znajdą trzy pierwsze odsłony serii Arkham: 

Poniżej oraz w naszej galerii znajdziecie grafikę, która sugeruje pojawienie się specjalnego zestawu z figurką, artbookiem, specjalnymi materiałami, komiksem (?) oraz oczywiście trzema tytułami w jednym pudełku.  

Za podesłanie odnośnika do wiadomości, dziękujemy użytkownikowi coolandtrendy.

Tagi: batman: arkham asylum batman: arkham city batman: arkham knight batman: arkham origins rocksteady studios Warner Bros.

Nie przegap