Promocja na PS5 z Call of Duty: Modern Warfare 3? Sony ma wykorzystać szansę i zachęcać do PlayStation 5

Gry
3505V
PS5 z Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 18.10.2023, 15:16

Sony ma w najbliższych dniach zaprezentować nowy model PlayStation 5 z Call of Duty: Modern Warfare 3, a zarazem w wybranych krajach ruszy promocja. Urządzenie będzie podobno sprzedawane w bardzo atrakcyjnej cenie.

billbil-kun na łamach Dealabs zdradził kolejne plany Sony. Japońska korporacja chce nie tylko wrzucić na rynek PlayStation 5 z Call of Duty: Modern Warfare 3, ale urządzenie będzie dostępne w promocji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony potwierdziło przecieki dotyczące opracowania nowego modelu PlayStation 5 z grą Activision. Korporacja ma ostatnią szansę na promowanie Call of Duty, ponieważ w 2023 roku kończy się współpraca na linii japońskiego producenta z wydawcą popularnej serii strzelanek.

Już wcześniej Sony potwierdziło zestaw PS5 z Call of Duty: Modern Warfare 3, ale dotychczas nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących ceny urządzenia.

billbil-kun uważa, że nie jest to przypadek, ponieważ firma odpowiedzialna za PlayStation szykuje dwa zestawy – PS5 z napędem i Call of Duty: Modern Warfare 3 mamy kupić za 619,99 euro, a PS5 Digital Edition z Call of Duty: Modern Warfare 3 podobno zostanie wycenione na 519,99 euro.

Jeśli jednak informator kolejny raz ma rację, to będziemy świadkami naprawdę interesującej promocji, ponieważ PlayStation 5 (normalna wersja) z Call of Duty: Modern Warfare 3 mamy kupić za 499,99 euro!

Firma podobno zdecyduje się obniżyć cenę, co może okazać się naprawdę ciekawą decyzją – jak wiadomo zestaw ma zawierać „zwykłą” (aktualną) wersję PS5, więc firma wyprzeda urządzenia, których chce się pozbyć (w przyszłości PS5 Slim ma zastąpić tę edycję), a jednocześnie firma będzie mieć pewność, że kolejni gracze sięgną po PlayStation 5, by grać w nowe Call of Duty.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Call of Duty: Modern Warfare III.

Źródło: Dealabs

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper