Spider-Man 2 ze szczegółami premierowej aktualizacji. Twórcy zachęcają do pobrania plików

Gry
2370V
Spider-Man 2 Venom i Peter Parker
Wojciech Gruszczyk | 17.10.2023, 19:39

Twórcy z Insomniac Games już kilka tygodni temu świętowali zakończenie prac nad grą. W międzyczasie deweloperzy zajęli się znaczącymi usprawnieniami przygody i ostatecznie autorzy Spider-Mana 2 zachęcają graczy do pobrania premierowej aktualizacji.

Wczoraj informowaliśmy o udostępnieniu przez Insomniac Games aktualizacji i możemy potwierdzić, że jest to premierowy patch. Deweloperzy właśnie opublikowali wiadomość, w której zachęcają graczy do pobrania plików przed rozpoczęciem rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Insomniac Games potwierdziło, że od czasu zakończenia prac nad grą i wysłania kodu do tłoczni, deweloperom udało się wprowadzić „znaczące ulepszenia”, które warto ściągnąć przed poznaniem przygody dostępnej wyłącznie na PlayStation 5.

20 października w końcu doświadczysz Marvel's Spider-Man 2 i nie możemy być bardziej podekscytowani! Odkąd osiągnęliśmy status złotej wersji, nasz zespół wprowadził znaczące ulepszenia Marvel’s #SpiderMan2PS5, których chcielibyśmy, abyś mógł doświadczyć od samego początku.

Studio potwierdza, że fizyczne wydanie zawiera całą grę, którą można przejść od początku do końca bez jakichkolwiek problemów, ale chcąc otrzymać „najlepsze wrażenia”, Insomniac Games zachęca do pobrania plików.

Płyta zawiera całą grę i można w nią grać od początku do końca, bez konieczności instalowania łatki lub korzystania z trybu online. Aby jednak uzyskać najlepsze wrażenia, gorąco zachęcamy graczy korzystających z wersji fizycznych do pobrania aktualizacji w wersji 1.001.002 w dniu premiery - przed pierwszym przejściem misji otwierającej grę.

Jeśli kupiliście wersję cyfrową Spider-Mana 2, to od początku otrzymacie dostęp do zaktualizowanej produkcji.

Gracze korzystający z wersji cyfrowej - nie martwcie się, jeśli pobierzecie grę przed premierą, otrzymacie wersję 1.001.002.

Deweloperzy potwierdzili, że premierowy patch zajmuje się usprawnieniem początkowej sekwencji, a jednocześnie zespół zajął się ogólnymi poprawkami rozgrywki.

Ta aktualizacja zawiera poprawki do wersji Gold Master Marvel's Spider-Man 2 dostępnej na płycie, które poprawiają początkowe sekcje gry i zawierają inne ogólne ulepszenia wrażeń Spideya, w tym kilka dodatkowych opcji dostępności.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Insomniac Games

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper