Spider-Man 2 na pierwszym porównaniu. Sprawdźcie różnice w dwóch wersjach gry

Gry
2649V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 17.10.2023, 18:45

Już w najbliższy piątek wielu graczy otrzyma szansę sprawdzenia jednej z najlepszych tegorocznych produkcji dostępnych wyłącznie na PlayStation 5. Insomniac Games przygotowało dwa tryby graficzne, a najnowsze porównanie pozwala nam sprawdzić, jak dokładnie wygląda Spider-Man 2.

Insomniac Games systematycznie wrzuca na konsole PlayStation kolejne gry, które wykorzystują potencjał urządzeń Sony. W przypadku Spider-Mana 2 możemy liczyć na piękną grafikę, ale jak już wcześniej prezentowaliśmy – deweloperzy zadbali o świetne wykorzystanie potencjału dysków SSD

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy materiał opracowany przez ElAnalistaDeBits pokazuje różnice w dwóch trybach – wydajności i jakości. Twórcy przygotowali jeszcze opcję włączenia 120Hz oraz VRR, więc w niektórych momentach autor materiału pokazuje cztery wersje Nowego Jorku.

Spider-Man 2 we wszystkich trybach oferuje ray tracing, co bez wątpienia pokazuje, że deweloperzy w naprawdę świetny sposób poradzili sobie z okiełznaniem PlayStation 5 – oczywiście w zależności od wybranych opcji odbicia będą prezentować lepszą lub gorszą jakość.

Na porównaniu zobaczycie także płynność animacji – gra Insomniac Games działa w naprawdę świetnej jakości na PlayStation 5. Zespół Sony nie zawiódł dostarczając piękną i efektowną przygodę.

Aktualnie twórcy zawartości nie mogą zestawiać Spider-Mana 2 z poprzednimi przygodami Petera Parkera oraz Milesa Moralesa, ale jestem przekonany, że wielu graczy będzie zaskoczonych zmianami, które udało się uzyskać deweloperom.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper