Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2014 14:00
Konkurs: Wygraj czołg Tetrarch do World of Tanks [kody rozdane]
879V

Konkurs: Wygraj czołg Tetrarch do World of Tanks [kody rozdane]

Wczoraj wspomnieliśmy na PPE o konkursie, w którym nasi czytelnicy będą mogli wygrać mocarny czołg Tetrarch. Tak jak zapowiadaliśmy – dla zainteresowanych przygotowaliśmy bardzo proste pytanie. Chcecie wygrać tego metalowego demona? Zapraszamy do zabawy! 

Wspólnie z firmą Wargaming.net przygotowaliśmy 20 kodów – w tej sytuacji 20 najszybszych osób, które odpowiedzą na poniższe pytanie, otrzymają kod na czołg.

Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres

ppe -at- psxextreme dot pl
 – w tytule wiadomości prosimy podać „World of Tanks konkurs”.

Tak przedstawia się pytanie konkursowe:

„Podaj imię oraz nazwisko dyrektora generalnego i jednocześnie założyciela studia Wargaming.net”

Proste? Przecież wspominaliśmy! ;)

World of Tanks: Xbox 360 Edition to najlepsza bezpłatna drużynowa gra akcji MMO poświęcona bitwom pancernym, jaka kiedykolwiek zaistniała na konsolach do gier. Tytuł miał swoją pierwotną premierę na komputerach PC w 2010 roku – od tego czasu gracze World of Tanks stoczyli niezliczone bitwy w pojazdach, które wiernie odzwierciedlają swoje historyczne pierwowzory z całego świata. Teraz również posiadacze konsol Xbox 360 mogą przeżyć te wspaniałe emocje bitewne. Przekonajcie się, jakie to uczucie wyjechać na pole bitwy w wielotonowym, stalowym potworze wyposażonym w ogromną armatę. Szczególnie, że możecie to zrobić całkowicie za darmo!

Wieloosobowe bitwy drużynowe

  • Każdy gracz siedzący za sterami marzy o sławie asa wojsk pancernych, który samodzielnie potrafi wybawić drużynę z opresji, jednak bez współpracy z partnerami z drużyny trudno będzie wywalczyć zwycięstwo. Gra toczy się na dziesięciu szczegółowych mapach, na których walczy do 30 czołgów podzielonych na dwie drużyny. Chrońcie swoich kolegów, a razem przeprowadzicie niepowstrzymaną ofensywę, która zmiażdży siły przeciwnika!

Zmodernizuj i dostosuj swoje czołgi

  • Rozpocznijcie karierę od niewielkich, acz wytrzymałych, czołgów z I poziomu i dotrzyjcie na technologiczne szczyty wojsk pancernych, do pojazdów VIII poziomu. Możecie modernizować działa, wieże, silniki oraz inne elementy wyposażenia swojego czołgu, przeobrażając go z groźnej maszyny bojowej w prawdziwy postrach pól bitew. Spróbuj swych sił w walce 100 różnorodnymi czołgami. Każdy pojazd ma swoje wady oraz zalety, a także wymaga zastosowania odmiennej taktyki bitewnej.

Wiele trybów gry

  • W World of Tanks dostępne są trzy różnorodne tryby gry: Bitwa standardowa, Bój spotkaniowy i Szturm. Bitwy standardowe to scenariusze bitewne, w których drużyny próbują przechwycić bazę należącą do przeciwnika i jednocześnie obronić własną. W Boju spotkaniowym na mapie znajduje się tylko jedna baza, a obie drużyny walczą o możliwość jej zdobycia. W trybie Szturm jedna strona atakuje bazę przeciwnika, który ma obowiązek jej bronić.

Tagi: